Odchudzanie

dsc_19399

 

Wiele osób nie może poradzić sobie ze swoją nadwagą z różnych względów. Jedni mają zaburzoną gospodarkę hormonalną, inni problemy z metabolizmem, a jeszcze inni nie mogą obejść się bez słodyczy.

Niezależnie od przyczyn otyłości, przy zrzucaniu zbędnych kilogramów i nadmiaru tłuszczyku najważniejsze są dieta i ruch.

 

Konsekwencje nadwagi i otyłości:

– zaburzenia oddychania
– zaburzenia rytmu serca
– zwyrodnienia kości i stawów
– żylaki
– nadciśnienie tętnicze
– udar mózgu
– miażdżyca
– zawał mięśnia sercowego
– cukrzyca
– owrzodzenia
– depresja itd.

 

Przy pomocy metody BRT dużo łatwiej uzyskać wymarzone efekty bez ciągłego uczucia zmęczenia, braku energii, ze zmniejszonym apetytem i w dobrym nastroju oraz z chęcią do aktywnego trybu życia!

Każda terapia dostosowana jest indywidualnie do konkretnej osoby. Podczas każdej kolejnej wizyty terapia jest modyfikowana i dostosowywana do aktualnego stanu pacjenta. Wizyty powinny odbywać się raz w tygodniu przez okres minimum 8 tygodni.

Dzięki najnowszej aparaturze, wykorzystując odpowiednie częstotliwości, redukujemy uczucie głodu, hamujemy łaknienie na słodycze, usprawniamy przemianę materii (tłuszcze, węglowodany), regulujemy perystaltykę jelit, oczyszczamy organizm z toksyn.

Aby przedłużyć działanie terapii warto pomyśleć o BICOM Chip, na którym istnieje możliwość zapisania programów terapeutycznych.

 

 

 

Terapia przy pomocy biorezonansu jest klasyczną terapią regulacyjną organizmu. Procesy regulacyjne zachodzą wyłącznie dzięki oddziaływaniu ultra słabych informacji elektromagnetycznych. Oprócz drgań fizjologicznych występują także drgania patologiczne, określane razem jako drgania własne pacjenta. Drgania te można odprowadzić z powierzchni ciała za pomocą elektrod i przez przewód przekazać do aparatu terapeutycznego. Drgania własne przetwarza się w drgania terapeutyczne, które powracają do ciała pacjenta, powodując w nim działania lecznicze (usuwanie patogennych czynników). Wytworzone w ten sposób pole drgań jest w stanie wytłumić nieprawidłowe oddziaływanie międzykomórkowe i wzmocnić właściwe, sprowokować organizm do właściwej pracy, a także pobudzić system odporności, aby go zaktywizować do usunięcia z organizmu patogenu. Drgania wywołują w organizmie pacjenta działanie terapeutyczne poprzez wygaszanie, względnie redukcję drgań patologicznych.

Celem terapii jest przywrócenie w organizmie prawidłowych drgań na poziomie komórkowym i komunikacji pomiędzy komórkami, a wytłumienie patologicznych, tak aby przywrócić prawidłową pracę danego narządu, układu lub całego organizmu.

Podczas terapii biorezonansem organizm nie jest poddawany oddziaływaniom napięcia prądu ani stałego ani zmiennego.