Terapia

Terapia biorezonansowa (BRT) – terapia drganiami własnymi pacjenta, w której, poprzez przejęty z medycyny chińskiej system meridianów i punktów akupunkturowych, wykorzystuje się istniejące w organizmie człowieka drgania elektromagnetyczne (biosygnały).
Wyróżniamy drgania fizjologiczne (harmoniczne) oraz drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające, wywołane np. infekcjami, niewyleczonymi chorobami, obciążeniem organizmu toksynami. Ponieważ drgania własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną, można je wychwycić zarówno 
z powierzchni skóry, jak i z tkanek oraz narządów za pomocą specjalnych elektrod i doprowadzić do urządzenia terapeutycznego. Drgania te są przetwarzane dzięki nowoczesnej elektronice w aparacie BICOM w drgania terapeutyczne (przy  czym nie są dodawane inne technicznie wytworzone częstotliwości), które przekazywane są z powrotem do organizmu pacjenta, którego pole elektromagnetyczne natychmiast reaguje na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny i ponownie przekazuje zmieniony już wzorzec drgań do aparatu BICOM. Proces ten powtarza się ciągle w ułamkach sekund, dzięki czemu patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane.
Na skutek poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych, a co za tym idzie do normalizacji i wyleczenia.

Zarówno diagnostyka, jak i terapia są w pełni bezpieczne, całkowicie bezbolesne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, nawet dzieci poniżej 3 roku życia!

Oferujemy:

  • Odczulanie alergii
  • Terapie przeciwbólowe stanów przewlekłych i ostrych
  • Terapie schorzeń przewlekłych
  • Terapie antynikotynowe, antyalkoholowe i innych nałogów
  • Terapie wspomagające odchudzanie
  • Terapie obciążeń organizmu np.; grzyby, metale ciężkie itp.
  • Możliwość wspomagania terapii w ponad 480 jednostkach chorobowych

 

Terapie na różnego rodzaju schorzenia powinny odbywać się raz w tygodniu. Ilość wizyt zależna jest od stanu pacjenta (5 – 10 terapii) Jedna terapia trwa od 30 minut do 1 godziny. Ważne jest wypicie około 2 litrów wody w ciągu doby po terapii oraz nie stosowanie używek.